Úterý, 23 července, 2024
HomeWomanizeryLELO Sona 2 sonický vibrátor | womanizer

LELO Sona 2 sonický vibrátor | womanizer

Se sonickou pomůckou LELO Sona 2 dámy zažijí nové a neobvyklé pocity, které je vymrští do orgasmického vesmíru. Tento stimulátor nevibruje, ale vysílá zvukovou vlnu, která rozvlní nejen klitoris a jeho okolí, ale pronikne i hluboko do vaginy. Ženy se tak opakovaně vydají na slastiplnou cestu na vrchol za doprovodu výbuchů vášně a vzrušujícího opojení. Je tady čas na skvělý orgasmus s womanizerem lelo sona 2.

LELO Sona 2 s sebou přináší úplně jiné dráždění, než jaké znáte u klasických vibrátorů nebo womanizerů. Nestimuluje vibracemi ani tlakovými vlnami, ale vysílá přes klitoris zvukovou vlnu, která roztancuje dámský klín zvenčí i zevnitř. Dráždění je tak hodně intenzivní. Dámy s citlivým klitorisem možná takovou smršť neocení. Proto sonický vibrátor doporučujeme spíš ženám, které milují silnou, pronikavou stimulaci. Citlivky nebo začátečnice by se měly poohlédnout spíše po klasickém womanizeru.

Díky důmyslnému tvaru pomůcka skvěle padne do ruky a snadno se s ní manipuluje nejen při masturbaci, ale taky při společném sexu s partnerem.

Hladké tělo vibrátoru LELO Sona 2 a jeho měkkou hubičku ze silikonu si zamilujete. Hebký povrch budete neustále hladit konečky prstů a objevovat tak každý ukrytý detail tohoto mistrovského díla.

Stimulace pomocí zvukových vln je silná. Takže i když s nimi budete na první pohled dráždit jen klitoris, proniknou do celého ženského klína. Dámy proto intenzivně procítí každé své vyvrcholení, které se může časem změnit na mokrý orgasmus.

Nabídka 12 programů, u kterých si můžete snížit i zvýšit intenzitu dráždění, vás nadchne. Společnost LELO vyslyšela své zákazníky a vylepšila ovládání, které se rychle naučíte.

Protože má vibrátor vodotěsnou úpravu, můžete ho přibrat i k vodním hrátkám. Naše testerka s ním pravidelně ve vaně, kde se nejvíc uvolní, zažívá mokrý orgasmus.

Při slabších programech pomůcku LELO Sona 2 skoro neuslyšíte. Pokud si přidáte intenzitu nebo hračku přepnete na poslední program, bude se hlásit o slovo o trochu více. Ale dáme chobot do ohně za to, že děti ani sousedy neprobudíte. Výrobce sice tvrdí, že má nový model tišší režim, ale my si to nemyslíme. Pro nás jsou obě verze pomůcky stejně hlučné.

Oblíbené články