Úterý, 23 července, 2024
HomeDildaDildo Hot Stud 18cm | Realistické dildo

Dildo Hot Stud 18cm | Realistické dildo

Dopřejte si vzrušující handsfree jízdu a zapojte do masturbace nebo společných hrátek s partnerem realistické dildo Hot Stud. Díky pevné přísavce s ním zažijete vášnivou švédskou trojku, nebo vzrušující výměnu rolí. Jeho speciální zakřivení intenzivně stimuluje bod G a jeho úzký žalud usnadňuje zavádění.

male realisticke dildo

Realistické dildo hot stud 18cm

Najít vysoce kvalitní, realisticky vypadající dildo, které má výkonné přísavky a perfektně pasuje do popruhového postroje, není snadné. Proto jsme po dlouhém a pečlivém testování vydali dildo Hot Stud ve čtyřech barevných provedeních. Věříme, že tuto hračku ocení hlavně nezbedné páry hledající všestranný nástroj, který lze využít při masturbaci a vzrušujícím pronikání. Milujeme věrohodně realistický design a výraznou texturu, díky které je dildo k nerozeznání od skutečného penisu.

Menší žaludek plus postupné roztahování hračky směrem k základně usnadňuje zavedení zařízení do pochvy a řitního otvoru. Nástroj je dodáván ve čtyřech odstínech, takže záleží jen na vaší fantazii, kterému švihákovi dnes dáte přednost. Toužíte si zahrát s okouzlující Evropankou, kterou letos nikdo nepolíbil? Pak najděte v nabídce nejlehčí dildo. Pokud ale neodoláte přitažlivosti jižanských mužů, jděte do temnější verze.

Oblíbené články