Středa, 24 dubna, 2024
HomeSexshopRůžoví slon - proč je tak oblíbený v čechách?

Růžoví slon – proč je tak oblíbený v čechách?

Tohle není jen tak obyčejný sexshop. Eshop růžoví slon je prostě jiný – můžeme říct že nejoblíbenější v české republice ale také na Slovensku. Proč je tomu tak, tak nato se podíváme v článku. Přejeme příjemné čtení a spoustu orgasmů.

Oblíbený český sexshop

Na počátku sloní epochy byla pouze malá prodejna s erotickým zbožím. To se ale změnilo příchodem eshopů, a nato musel team růžového slona promptně reagovat, a chytil šanci do svého chobotu. A proto Vám přináší skvělé erotické produkty již více než 20 let.

Eshop ružový slonik má krásný a přehledný eshop, kde naleznete vše po čem toužíte. Je jedno jestli Vám je 17 a hledáte první kondomy, nebo jestli Vám je 50 a potřebujete doplnit svou sbírku vibrátorů. Na webu nalezne každý po čem touží – teda co se sexu týče.

A hledání a rozhodování nebude vůbec složité. Při každému produktu naleznete nespočet informací, vlastní fotky a dokonce i instruktážní videa, případně rady a tipy jak pomůcku užívat, pro koho je vhodná, jak správně o ní pečovat. Vše na jedném místě. A to dělá z eshopu ruzovyslon jedničku na trhu se sexuálními hračkami.

Růžoví slon akce

To ale není vše. Každou chvíli naleznete na úvodní stránce skvělou akci nebo slevu. Nejčastěji se jedná o slevu na neprodávanější a nejoblíbenější produkty, které naleznete v kategorii bestsellery. Jindy dostanete k nákupu dárek v podobě lubrikačního gelu, tlakové pomůcky nebo třeba sloní polštář. Ke každému nákupu Vám něco navíc přibalí. Jestli využijete věrnostní registrace, můžete si třeba na lednici vyskládat celou sloní rodinu ze sloních magnetek.

růžoví slon

Samozřejmostí při prodeji intimních potřeb a sexuálních hraček musí být diskrétnost při doručování. Nechcete přeci, aby každý kurýr věděl, že jste si objednala třeba nový vibrátor. Taky proto je růžoví slon tak oblíbený. Protože jejich balení je zcela diskrétní a nik nemůže tušit, co se v něm skrývá. Váš balíček nebude mít na sobě nálepky a ani žádné označení. Ani odesílatel nebude uveden růžový slon, ale osoba Adam Durčák (který je majitelem slona).

K diskrétnímu balení připočteme extra rychlou expedici, velké skladové prostory a dobré ceny, a získáme přehled, jak to v tomhle sexshopu vypadá. Každý balík je balen a kontrolován, někdy v něm naleznete i třeba nakreslené srdíčko, nebo krátký odkaz – aby bylo jasné, že nejste jen pouhý zákazník, ale že nákupem jste se stal členem početného sloního stáda.

A jestli teda nejste moc ostýchavý a rádi dáte najevo i něco víc, tak přesně pro Vás byl vytvořen merch – Trika, mikiny, ponožky či hrnky, aby jste se s členy sloního stáda viděli i na veřejnosti.

Věrnostní program ruzoveho slona

Dalším plusovým bodem tohoto sexshopu je zajisté věrnostní systém, do kterého se můžete registrovat po prvním nákupu. Hlavní výhodou je podle nás snížení hranice pro dopravu zadarmo – ze 16ti stovek na tisícovku. Také lhůta pro případné odstoupení od smlouvy, v případě, že se rozhodnete produkt vrátit, je prodloužená na 120 dnů.

Co se týče cen, tak ty jsou z našeho pohledu v pohodě, vzhledem ke kvalitě. Je síce pravda, že některé produkty značek např. lelo, naleznete jinde levněji. Proto také růžoví slon dělá své vlastní pomůcky které naleznete jako sexyelephant nebo pinkelephant. Celkově se ale jedná o sexshop s dobrým poměrem cena/kvalita/služby.

A co se služeb týče, ty jsou na perfektní úrovni. Jak komunikace při vytváření objednávky, komunikace při případné reklamaci, informace o zásilce – vše jak má být. Navíc, jestli do služeb zahrneme také videa od testerek, které Vám představují novinky a také popisují konkrétní produkty, tak dostaneme krásný ucelený balík prvotřídních služeb, který nemá na trhu konkurenci.

Za nás se tedy jedná o skutečnou jedničku na trhu se sexuálními pomůckami. Jestli narazíte na růžového slona třeba v televizi nebo na netu, tenhle bude zárukou spokojenosti při Vašem nákupu. Vyzkoušejte a se sexshopem růžoví slon budete zaručeně spokojeni. Chobot na to.

Recenze ruzovy slon

Zdravím! 🙂 Všechno proběhlo v pořádku, objednávka vychystaná vskutku rychle, zakoupena opakovaně, a kolegové super vstřícní, usměvaví, příjemní. 🙂 Jen tak dál! 🍀 Krásné svátky a spoustu dalších spokojených zákazníků.


Moc chválím nákup v obchodě růžovýslon, ihned mi po uskutečnění objednávky přišel info email, že byla objednávka přijata. Po zaplacení v zápětí info email, že obdrželi platbu, objednávka se chystá a následně byla předána dopravci. Moc chválím tento přístup a informace! V balíčku spousta krásných dárečků navíc! Udělal mi radost i super smajlík nakreslený uvnitř krabičky a osobní obálka s mým jménem s dárkem navíc! Moc hezký přístup i přes to, že objednávka byla v obchodě moje první!!! Doporučuji 100% a budu sama dál doporučovat ostatním!!!


Přehlednost stránek, kvalita a výběr zboží, videonávody,rychle doručení zboží.


Skvělé, mockrát vám děkuji, nejen za novou hračku, ale taky za váš dokonalý přístup, rychle vyřízení mé reklamace a milou komunikaci. Tady přesně je vidět, že svou práci děláte nejlíp, jak umíte a s láskou. V poslední době se na tomto světě s tímto dá setkat jen velmi zřídka. Takže mockrát děkuji. Těším se jak na novou hračku, tak na další nákup u vás


Pochválit musím úplně vše.: 1) přehledné stránky od prvního kliknutí až po dokončení objednávky 2) Informativní emaily/SMS o průběhu balíku až po předání dopravci a oznamovací SMS , že zboží přijde dle dopravce ten a ten den. Celkově rychlost zaslání a doručení. 3) Absolutní diskrétnost! 😉 4) Ceny a výběr také bez vyjímky.


Ahoj, chci Vám všem z růžového slona moc poděkovat. Jsem Vaše dlouhodobá zákaznice. Vyzkoušela jsem už kde co, ale hurá, nějaká dobrá duše přišla s nápadem na Adore G vibe. Womanizer- super skvělá věc- dokud neztratíte nabíječku, novou nejde sehnat. Satisfayer- taky dobrý…ale jako přesednout z Rolls Royce do Škodovky…dojedete do cíle, ale bez toho luxusního pocitu. Pulzator fun faktory…super, jako hodně super, ale něco tomu chybí…..přiráží to jako chlap, ale chlap to není… A teď konečně Adore…dnes mi přišel…a dokud se nevybije, tak ho nedokazu odlozit. A úplně stejně nadšený byl můj přítel, ale ten už únavou usnul. 🙂 Teď ho budu všem přátelům vřele doporučovat, Vánoce se blíží!


všechno: webové stránky, rychlost dodání, edukační videa, srozumitelné příbalové letáky, kvalita balení, anonymita


Dobrý den celému týmu Růžového slona, zásilka dorazila v pořádku a hlavně expresně do 24 hodin, odvádíte skvělou profesionální práci. S vybraným zbožím jsem velmi spokojená! Poté, co jsem po rozvodu zůstala se svým malým synem sama, jsou dildo i venušiny kuličky pro mě v dané situaci ideálním řešením sexuálního uspokojení i příjemným oživením mojí autoerotiky, neboť náhodný sex nevyhledávám. Ráda si čtu i vaše erotické povídky.


rychlost dodání, smajlík v balíčku vždy potěší, celkově eshop produkty, popisy, videa

Oblíbené články