Neděle, 26 května, 2024
HomeVibrátoryRuzovy slon Boruvka | Silikonový vibrátor

Ruzovy slon Boruvka | Silikonový vibrátor

Silikonová pomůcka ruzovy slon Boruvka II Original patří k oblíbeným vibrátorům v běžné velikosti s parádními vibracemi za super cenu. Vylepšený model Borůvka® III Next Gen je výkonnější, má tišší vibrační motorek a dobíjí se přes USB kabel. Oba vibrátory se hodí pro dráždění bodu G, ale modernější verze Borůvka® III Next Gen se díky ergonomičtější rukojeti lépe drží. Pořiďte si borůvku taky Vy ještě dnes!

ruzovy slon boruvka

Ruzovy slon boruvka

Na hračce Borůvka® II Original se nám líbí zakřivený tvar žaludu, který stimuluje bod G a je tak skvělým společníkem pro milovníky vnitřního orgasmu nebo výzkumníky bodu G. Moderní verze vibrátoru Borůvka® II Original zaujme především svým 100% silikonovým materiálem. Jeho měkký povrch a hypoalergenní vlastnosti si zamilujete. Ve srovnání s gelovými materiály je silikon zcela bez zápachu a má dobrou tepelnou vodivost, takže se může rychle zahřát na teplotu lidského těla.

Naší hlavní věcí při jeho používání jsou intenzivní vibrace, které se šíří po vašich stehnech a po bouřlivém orgasmu vás nenechají dlouho spát. Vybrat si můžete ze sedmi programů. 3 klasické vibrace a 4 pulzní programy uspokojí i ty nejnáročnější. Před orgasmem doporučujeme přidat více síly – orgasmus bude rychlejší a intenzivnější. Napájení zajišťují klasické tužkové baterie AA (lze použít i dobíjecí baterie).

Tenhle oblíbený vibrátor naleznete pouze v sexshopu růžoví slon !

Oblíbené články